Menu
مشاور آنلاین

کانال خرطومی با عایق الاستومری K - FLEX

Scroll Down

کانال خرطومی با عایق الاستومری K - FLEX

محصولی کارآمد همراه با خاصیت عایق برودت حرارتی و صوتی می باشد که متشکل از آلومینیوم لمینیت شده به عنوان لایه خارجي, عایق فوم الاستومری K- FLEX به عنوان لایه میانی و آلومینیوم تقويت شده با مفتول فنری فلزی به عنوان لایه داخلی است.

این محصول برای کاربرد در سیستم های سرمایشی گرمایش، دودکش، تهویه مطبوع و... ایده ال است کانال خرطومی با عایق الاستومری یکی از بهترین و پرمصرف ترین کانال های خرطومی می باشد از آنجا که عایق دار کردن کانال های خرطومی موجب به وجود آمدن مشکلات و سختی های زیادی برای فعالان این صنعت و نصابان شده است, استفاده از کانال های خرطومی پیش عایق شده با عایق الاستوری این مشکلات را برطرف نموده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است، زیرا بهترین گزینه برای کاهش اتلاف حرارتی در کانال ها است. همچنین عایق الاستومری سبب افزایش عمر كانال خرطومی می شود .
مشخصات فنی

عنوان: کانال خرطومی با عایق الاستومری K - FLEX

مدل: خرطومی با عایق الاستومری

برند: K-FLEX

نوع : تیوپی

جنس: الومينيوم - عایق فوم الاستومری REX - آلومینیوم

سایز (in): ۳ تا ۲۲ اینچ

دمای کارکرد (°C): -20 تا 105 درجه سانتیگراد

خواص فیزیکی: منعطف ، مقاوم به پارگی و تغيير شكل

فشار عملیاتی (psi): 3000pa

طبقه بندی آتش: دارای مواد کندسوز و خود خاموش شونده

بسته بندی: 6 متر در هر کارتن

کشور: ایتالیا

مشخصات فنی

کانال های خرطومی با عایق الاستومری با تکیه بر دانش روز مهندسی و جدیدترین تکنولوژی به بازار عرضه می گردد.

خواص فیزیکی منعطف ، مقاوم به پارگی و تغيير شكل / سرعت جریان هوا 35 -25 m/sec / طبقه بندی اتش : دارای مواد کندسوز و خود خاموش شونده / فشار عملیاتی 3000pa / بدون ایجاد کندانس / بسته بندی 6 متر در هر کارتن

کاربرد برای محیط هایی با فشار پایین و متوسط افت فشار حداقل

عایق الاستومری صوتی ایتالیایی

کمتر کسی در صنعت ساختمان‌سازی وجود دارد که نام عایق الاستومری کانال تاسیسات به گوشش نخورده باشد. این روزها که ارزش عایق‌بندی و صرفه‌جویی در انرژی، اهمیت خود را بیش از پیش نمایان کرده است، ساختمان‌سازان بسیاری به دنبال خرید عایق الاستومری کانال تاسیسات باکیفیت هستند.

عایق‌ها دارای انواع متفاوتی هستند، با گذشت زمان صنعت عایق‌سازی نیز توسعه پیدا کرد و عایق الاستومری نمود پیدا کرد.

عایق الاستومری در واقع یک عایق فوم سلول بسته است. عایق الاستومری کانال تاسیسات، مقاومت بالایی را در برابر رطوبت دارد. این عایق‌ها عملکرد حرارتی پایداری را به صورت طولانی مدت ارائه می‌دهند. علاوه بر این، عایق‌های الاستومری دارای نفوذپذیری قوی بخار آب هستند. این موضوع نیاز به یک مانع بخار برای جلوگیری از انتقال رطوبت را از بین می‌برد.

ساختار سلول بسته این عایق‌ها از خروج رطوبت و صدا جلوگیری می‌کند. عایق الاستومری صوتی، ارتعاشات مکانیکی را کاهش می‌دهد. عایق الاستومری معمولاً به عنوان عایق کانال تاسیسات استفاده می‌شود. از این عایق‌ها در طیف گسترده‌ای از اشکال و ضخامت‌ها موجود است. خرید عایق الاستومری می‌تواند در کاربردهای صنعتی و مکانیکی انجام شود.


عایق الاستومری کانال تاسیسات چه کاری انجام می‌دهد؟

عایق الاستومری کانال تاسیسات، عایقی با تکنولوژی سلول بسته است. مزیت این نوع عایق‌ها در این است که بر خلاف عایق‌هایی مانند پشم شیشه، احتیاجی به پوششی برای نفوذ رطوبت ندارد. خرید عایق الاستومری می‌تواند به طور موثر افزایش/افت گرما و کنترل تراکم را، برای سیستم مکانیکی مدیریت کند.

این عایق تحت لیسانس ایتالیا، به هیچ وجه در طول زمان کارایی حرارتی خود را از دست نمی‌دهد. با خرید عایق الاستومری کانال تاسیسات شما می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که در تماس با رطوبت، در هیچ زمان کپک به وجود نمی‌آید. جلوگیری از رشد کپک در عایق‌های الاستومری، اعتماد به رعایت بهداشت را در تاسیسات ساختمانی را در بین افراد ایجاد می‌کند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره عایق فوم الاستومری هستید به این صفحه مراجعه کنید.


عایق الاستومری، محافظ در برابر یخ‌زدگی

هنگامی که لوله ها در معرض شرایط یخ‌زدگی قرار می‌گیرند، عایق لوله الاستومری برای جلوگیری از آسیب به سیستم لوله‌کشی، می‌تواند در نظر گرفته شود. عایق الاستومری در انتقال حرارت می‌تواند نقش مهمی را داشته باشد. اما در نصب آن نیز باید عوامل متغیر دیگری را نیز در نظر گرفت.

از جمله آن‌ها می‌توان به جریان سیال، نوع سیال، دمای سیال، اندازه لوله اشاره کرد. پس از بررسی این عوامل، می‌توان نوع و ضخامت عایق الاستومری را انتخاب کرد.


خرید عایق الاستومری کانال تاسیسات و محافظت در برابر انرژی

مالک‌های ساختمان درخواست ساختمانی با سیستم مکانیکی کم مصرف را دارند. با این حال، هزینه این درخواست آن‌ها می‌تواند با انتخاب نادرست عایق، ضخامت عایق نامناسب، نصب نامناسب و عدم وجود برنامه تعمیر و نگهداری به خطر بیفتد.

عایق الاستومری تحت لیسانس ایتالیا، منجر به هزینه چرخه عمر مطلوب برای مالکان می‌شود. با خرید عایق الاستومری کانال تاسیسات، هزینه‌های نگهداری ساختمان را می‌توان به حداقل رساند. با فرض اینکه ضخامت عایق صحیح برای کنترل تراکم محاسبه شده و تمام درزها به درستی مهر و موم شده باشند، عایق الاستومری سلول بسته کارایی حرارتی خود (اتلاف انرژی) را هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت یا آسیب نور به پوست خارجی از دست نمی‌دهد.

به دلیل ساختار سلول بسته، فضای داخلی عایق، رطوبت را از طریق سیستم عایق خارج نمی‌کند. این ویژگی فیزیکی از اتلاف انرژی، رشد قالب، آسیب آب و کاهش هزینه های نگهداری جلوگیری می‌کند. بر اساس این مزایا قیمت عایق الاستومری کانال تاسیسات برای جلوگیری از اتلاف انرژی، مقرون‌به صرقه در نظر گرفته می‌شود.


عایق الاستومری چه تفاوتی با عایق پشم شیشه دارد؟

برای درک بهتر این که عایق الاستومری چه تفاوتی را با عایق پشم شیشه دارد باید ساختار این عایق‌ها را بررسی کنیم. فایبرگلاس یا پشم شیشه از الیاف شیشه‌ای بسیار ظریف تشکیل شده است. این عایق در بسیاری از اشکال مختلف استفاده می‌شود. عایق‌های پشم شیشه به دلیل ساختار فیبری که دارند مقاومت پایینی در برابر رطوبت، بخار آب، حرارت و گردوغبار دارند.

به دلیل این عدم مقاومت، استفاده از یک پوشش آلمینیومی برای محافظت ضروری است. علاوه بر آن عایق‌های پشم شیشه برای سلامتی انسان و طبیعت دارای ضررهای فراوانی هستند. طبق تحقیقات انجام‌شده بسیاری از افراد که با این عایق‌ها در تماس بودند، در درازمدت دچار مشکلات تنفسی و حتی سرطان شدند.

این در حالی است که عایق‌های الاستومری هیچ عارضه زیستی و محیطی را ندارند. از طرفی دیگر عایق‌های الاستومری مقاومت بسیار بالاتری در برابر رطوبت، گردوغبار، حرارت و موارد دیگر دارند. نصب آن‌ها بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص خاصی ندارد. داشتن تنوع در مدل‌های این عایق، آن را برای محافظت و کاربردهای مختلف آماده می‌کند.

از دیگر مزایایی که برای عایق‌های الاستومری می‌توان برشمرد، طول عمر این عایق‌ها است. عایق‌های الاستومری به دلیل ساختار متفاوت و مقاوم خود، طول عمر بسیار بالاتری را در مقایسه با عایق‌ های پشم‌ شیشه دارند. تمامی مزیت‌های عایق‌های الاستومری باعث شده این عایق به عنوان عایقی دوست‌دار طبیعت و انرژی شناخته شود.


عایق الاستومری صوتی ایتالیایی

اغلب افراد عایق را به طور خاص به عنوان مانعی برای کنترل آب و هوای خانه و صرفه‌جویی انرژی می‌دانند. این در حالی که است که عایق الاستومری صوتی ایتالیایی دارای ویژگی‌های کنترل صدا نیز است. عایق الاستومری صوتی به مسدود کردن صدای اضافی کمک می‌کند. مواد به کار رفته در این عایق‌ها در کاهش صداهای اضافی بسیار موثر عمل می‌کند. اگر شما نیز در حال ساخت یا بازسازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم از عایق الاستومری ایتالیایی برای عایق صوتی ساختمان خود استفاده کنید.


انواع عایق‌های الاستومری

عایق‌های الاستومری کانال تاسیسات دارای انواع متفاوتی هستند. این عایق‌ها بر اساس کاربری که دارند به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. در اینجا به انواع عایق‌های الاستومری می‌پردازیم.


عایق الاستومری رولی

یکی از عایق‌های الاستومری پرکاربرد در صنایع مختلف از جمله ساختمان‌سازی، عایق الاستومری رولی ساده است. این نوع عایق دارای ضخامت‌های مختلف است. افراد بر اساس کاربری مورد نیاز خود از این عایق می‌توانند از آن استفاده کنند. از جمله کاربردهای آن می‌توان به عنوان عایق الاستومری کانال کولر اشاره کرد. این عایق در حفظ انرژی گرما و سرما بسیار مقاوم است. به همین دلیل در عایق‌کاری کانال تاسیسات و لوله‌های قطور نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.


عایق الاستومری رولی چسب‌دار

یکی دیگر از انواع عایق‌های الاستومری رولی، نوع چسب‌دار آن است. وجود چسب در پشت این عایق‌ها سبب می‌شود که با راحتی بیشتری در قسمت‌های مختلف چسبیده شود. یکی از مزیت‌های عایق‌های الاستومری پشت چسب‌دار صرفه‌جویی در انرژی و زمان است. این محصولات از نوین‌ترین عایق‌های الاستومری تحت لیسانس ایتالیا هستند. با استفاده از عایق‌های پشت‌ چسب‌دار افراد به سادگی، بدون نیاز به تجربه و تخصص بالا می‌توانند آن‌ها را بر روی کانال‌های کولر و تاسیسات نصب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره عایق الاستومری با ما تماس بگیرید.


عایق الاستومری رولی فویل‌دار

این نوع عایق الاستومری کانال تاسیسات، بسیار مناسب برای کانال‌های کولر، تاسیسات ساختمانی و فضاهای داخلی و خارجی است. وجود روکش آلمینیومی در این عایق‌، مقاومت کانال تاسیسات را در برابر گرما و سرما افزایش می‌دهد. این عایق الاستومری فویل‌دار دارای مقاومت بسیار بالا در برابر انواع مخاطرات طبیعی بوده. در واقع وجود فویل بر روی عایق‌ها، خود عایق الاستومری کانال تاسیسات را نیز عایق می‌کند. همین موضوع باعث پایداری بیشتر این عایق می‌شود.


عایق الاستومری رولی پشت چسب‌دار با روکش

یکی دیگر از انواع عایق الاستومری کانال تاسیسات نوع پشت چسب‌دار با روکش است. این نوع عایق در قسمت‌هایی که نیاز به استحکام بالایی دارند به کار برده می‌شود. این عایق الاستومری برای کانال کولر بسیار مناسب است. از جمله کاربردهای دیگر آن می‌توان به تاسیسات در معرض خورشید و ضربات فیزیکی اشاره کرد. داشتن چسب در پشت این عایق الاستومری، سبب افزایش اجرای آسان آن می‌شود.

در واقع می‌توان گفت این عایق علاوه بر مقاومت بالا در برابر تبخیر، ضربه، سرما و گرمای هوا، امکان نصب ساده‌ای را نیز دارد. در واقع مقاومت بالای این محصول به همراه نصب آسان، به عنوان مزیت فروش عایق الاستومری کانال تاسیسات به شمار می‌رود.


عایق تحت لیسانس ایتالیا

این عایق تحت لیسانس ایتالیا، همانطور که از نامش مشخص است، به منظور کاهش صدا و نویز استفاده می‌شود. ساختار این عایق الاستومری صوتی ایتالیایی باعث جذب صدای اطراف می‌شود. در واقع این عایق انرژی مکانیکی حاصل از صدا را، به انرژی حرارتی تبدیل می‌کند. استفاده از این عایق بیشتر در مناطق مسکونی و یا صنعتی برای کاهش ورود و خروج صدا به کار برده می‌شود.

از عایق‌های صوتی نه تنها در مناطق مسکونی و صنعتی، بلکه در مکان‌هایی که با مشکل پیچش صدا مواجه هستند، نیز می‌توان استفاده کرد. از جمله این مناطق می‌توان به سالن‌های اجتماعات و استودیوهای ضبط صدا اشاره کرد.

این عایق‌های صوتی به راحتی در قسمت‌های سقف و دیوار قابل نصب هستند. چسباندن این عایق‌ها نیاز به تخصص خاصی ندارد. افراد با چسب‌های مختلف صنعتی و یا حتی میخ می‌توانند عایق الاستومری صوتی ایتالیایی را نصب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره عایق صوتی پلیمری ساختمان با کارشناسان ما تماس بگیرید.


قیمت عایق الاستومری کانال تاسیسات

یکی از پرسش‌های متدوال و معیارهای اساسی خرید عایق الاستومری کانال تاسیسات، اطلاع از قیمت آن است. قیمت عایق‌های الاستومری به عوامل مختلفی از جمله: مواد اولیۀ به‌کاررفته، کشور تولیدکننده، ضخامت و نوع عایق بستگی دارد. برای نمونه، یکی از بهترین قیمت عایق الاستومری کانال تاسیسات، عایق‌های تحت لیسانس ایتالیا هستند.

عایق الاستومری یک انتخاب بسیار مناسب برای حفاظت از تاسیسات با هزینه‌ای مناسب است. این عایق‌ها محافظت بالایی برای صرفه‌جویی در انرژی دارند. ساختار و تنوع این عایق اجازه استفاده‌های متفاوتی را به افراد می‌دهد.

از محافظت به عنوان عایق الاستومری کانال تاسیسات، کانال کولر و یا عایق صوتی. این کاربردهای متنوع، باعث استفاده افراد از صنایع مختلف می‌شود. ساختمان‌های مسکونی، کارخانه‌های تولیدی، صنایع شیمیایی، مراکز تجاری و ... می‌توانند به منظورهای مختلف از این عایق‌ها استفاده کنند. از جمله این استفاده‌ها می‌توان به جلوگیری از تبخیر انرژی، عملکرد ضدصدا، ضدضربه و محافظت در برابر آفتاب اشاره کرد.

شما می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که خرید عایق الاستومری کانال تاسیسات، سبب جلوگیری در هزینه‌های نگه‌داری، تعمیر و یا تعویض تجهیزات می‌شود. عایق الاستومری کانال تاسیسات در واقع بیمه تجهیزات صنعتی و تجاری هستند.

اگر به دنبال خرید عایق فوم آلاستومری مشکی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


خرید عایق الاستومری کانال تاسیسات

یکی از موارد پر اهمیت در تهیه عایق‌های الاستومری کانال تاسیسات، توجه به برند و شرکت تولیدکننده آن است. همانطور که می‌دانیم عایق الاستومری یک محصول عمری برای محافظت در برابر خطرات به شمار می‌رود. در واقع می‌توان گفت عایق‌های الاستومری مسئول حفاظت از انرژی سازه محسوب می‌شوند. محافظت از هدررفت انرژی در سال‌های پیش اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده. به‌گونه‌ای که جلوگیری از اتلاف آن وظیفه تک‌تک افراد جامعه شده است.

تمامی این موارد سبب شده توجه به شرکت خرید عایق الاستومری کانال تاسیسات، از موارد مهم به شمار برود.

شرکت –، با فروش فروش عایق الاستومری کانال تاسیسات تحت لیسانس ایتالیا، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت اقدام به به عرضه این عایق‌های الاستومری می‌کند.

فرقی ندارد در کجای کشور، با چه شرایط آب‌وهوایی ساکن باشد. عایق‌های الاستومری کانال تاسیسات، تحت لیسانس ایتالیا بهترین استقامت را در برابر شرایط محیطی از خود نشان می‌دهد.

چه کسانی باید از عایق الاستومری استفاده کنند؟

مدارس، بیمارستان ها، مؤسسات دولتی و فضاهای تجاری، برای عملکرد بلندمدت و ایجاد آرامش خاطر باید از عایق الاستومری کانال تاسیسات استفاده کنند. عایق‌های الاستومری محافظت بالایی را در برابر تاسیسات ساختمانی به‌ویژه کانال‌های تاسیسات و سیستم‌های لوله‌کشی مکانیکی ایجاد می‌کند. ویژگی‌های مقاومتی این عایق‌ها در برابر رطوبت، در لوله‌های آب سرد و آب گرم و یا سایر میعانات، عملکرد مناسبی را در ذخیره انرژی ایفا می‌کند. افراد برای ذخیره انرژی و یا حفظ بنای ساختمان در برابر حوادث باید از عایق‌های الاستومری استفاده لازم را کنند. در واقع استفاده و به کار بردن عایق الاستومری کانال تاسیسات یکی از موارد ضروری در ساختن و یا بازسازی بناهای مختلف است.

یکی از مهمترین ملاحظات در طراحی، تعیین و نصب عایق فوم الاستومری، ضخامت عایق است. عواملی مانند دمای سیال یا گاز در تاسیسات، اندازه، دمای محیط و ... برای محاسبه ضخامت عایق صحیح ضروری است.

ما در مقاله های قبلی درباره گواهینامه فنی عایق الاستومری توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

زبان مورد نظر را انتخاب نمایید
FA EN FA