سانا عایق سانا عایق سانا عایق
Menu
مشاور آنلاین

عایق پشت چسب دار نخ دار

Scroll Down

عایق پشت چسب دار نخ دار


عایق پشت چسب دار نخ دار یکی از عایق های رولی و رایج است. این عایق در بخش های مختلف ساختمان و لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی امروزه عایق به یکی از امتیاز های پر اهمیت برای ساختمان تبدیل شده است.

عایق بندی سبب افزایش ارزش یک ساختمان می شود. با استفاده از یک عایق می توانید انرژی موجود در فضای داخلی را حفظ کنید. عایق انرژی مطبوع سیستم سرمایشی و گرمایشی را در ساختمان نگه می دارد.

به این شیوه انرژی گرمایشی و سرمایشی کمتری هدر می رود و هزینه ها کاهش پیدا می کند. در بلند مدت شاهد کاهش هزینه های ساختمان خواهید بود. یکی از مهم ترین مزیت هایی که عایق بندی ساختمان دارد، جلوگیری از ورود سر و صدا به داخل ساختمان است.

با توجه به ضرورت عایق بندی در ساختمان، شکل های مختلفی برای آن وجود دارد. یکی از دسته بندی های رایج برای عایق ها، رولی و پنبه ای است. عایق های رولی با ابعاد بی نهایت به فروش می رسند. در مقابل عایق های پنبه ای دارای اندازه های مشخصی هستند.

به این ترتیب نصب و استفاده از عایق پشت چسب دار نخ دار بسیار راحت تر است و هر کسی می تواند آن را نصب کند. برای اینکه با عایق پشت چسب دار بیشتر آشنا شوید، در ادامه درباره چگونگی کار این عایق، دلایل استفاده از آن، ویژگی های عایق پشت چسب دار، تفاوت عایق پشت چسب دار با عایق پنبه ای و نصب و راه اندازه عایق پشت چسب دار و پنبه ای صحبت می کنیم.


عایق پشت چسب دار نخ دار چگونه کار می کند؟

عایق ها در بخش های یک ساختمان یا خانه مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از بخش های ساختمان که به عایق بندی بسیاری نیاز دارد، اتاق زیر شیروانی است. عایق بندی اتاق زیر شیروانی می تواند به مقرون به صرفه و کارآمد باشد. عایق بندی می تواند به نوعی کامل کننده ساختمان یا بخش های مختلف اتاق باشد.

یکی از رایج ترین عایق هایی که می توانید از آن استفاده کنید، عایق پشم معدنی است. نصب عایق برای هر بخش از خانه بسیار پر اهمیت است؛ زیرا هر گونه خطایی مثل له کردن عایق، باعث اختلال در عملکرد یا کاهش کیفیت آن می شود. در ادامه درباره دلایل استفاده از عایق پشت چسب دار نخ دار صحبت می کنیم.


جلوگیری از اتلاف گرما

بخش قابل توجهی از گرما و به طور کلی انرژی از سقف خارج می شود. با استفاده از یک عایق پشت چسب دار نخ دار می توانید این اتلاف گرما را به صفر یا حداقل برسانید. هدف اصلی عایق بندی اتاق زیر شیروانی این است که یک مانع حرارتی برای جلوگیری از اتلاف انرژی ایجاد کنید. با نصب این عایق می توانید ساختمان را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه دارید.


صرفه جویی در هزینه ها

یک عایق پشت چسب دار نخ دار به شما کمک می کند تا در طول سال تا حد قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی کنید. این صرفه جویی در هزینه ها تا حد زیادی در قبض انرژی شما قابل مشاهده است.


دوست دار محیط زیست

وقتی مصرف انرژی کاهش پیدا می کند، کربن کمتری تولید می شود. خانه ای که کربن کمتری تولید می کند، برای محیط زیست هم مفید است.


کاهش سر و صدا

با استفاده از عایق پشت چسب دار نخ دار می توانید تا حدی آلودگی صوتی را کاهش دهید. عایق ها طوری طراحی و تولید شده اند که سر و صدا را جذب می کنند. در صورتی که عایق بندی به درستی انجام شود، سر و صدای بیرون از ساختمان به خوبی کاهش پیدا می کند.

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید