سانا عایق سانا عایق سانا عایق
Menu
مشاور آنلاین

عایق فوم مشکی سلول بسته

Scroll Down

عایق فوم مشکی سلول بسته


معرفی عایق فوم مشکی سلول بسته

تا چه اندازه با اهمیت استفاده از عایق فوم مشکی سلول بسته و مزایای آن آشنا هستید؟ این عایق برای بسیاری از ساختمان ها یک ضرورت به حساب می آید. در صورتی که شما هم نگران دوام و طول عمر دستگاه تهویه و مجرای آن هستید، استفاده از عایق فوم سلول بسته را به شما پیشنهاد می کنیم.

این عایق به دور لوله های دستگاه هایی مثل دستگاه تهویه بسته می شود. هیچ گونه ضربه و رطوبتی به لوله ها وارد نمی شود و دستگاه سالم باقی می ماند. عایق فوم سلول بسته به کاهش هزینه ها در بلند مدت کمک می کند.

این محصول از هدر دادن گرما و هرگونه نشتی جلوگیری می کند. با این عملکرد فضای داخلی ساختمان ساعت های طولانی در مطبوع ترین حالت ممکن باقی می ماند. هیچ گونه کپک و رطوبتی در داخل ساختمان جمع نمی شود و هوا برای تنفس ایده آل باقی می ماند.

وقتی از این عایق در دستگاه تهویه استفاده می کنید، در بلند مدت شاهد کاهش هزینه ها خواهید بود. با وجود عایق فوم مشکی سلول بسته فشاری که به دستگاه تهویه وارد می شود، کاهش پیدا می کند و دستگاه دیر تر مستهلک خواهد شد.

در ادامه این مقاله قصد داریم درباره ماهیت عایق فوم سلول بسته، مزایای عایق فوم سلول بسته و در نهایت نحوه انتخاب عایق صحبت کنیم. اگر به عایق بندی دستگاه ها و تجهیزات ارزشمند خود نیاز دارید، این مقاله برای شماست.


عایق فوم مشکی سلول بسته چیست؟

عایق فوم سلول بسته مشکی از دهه 90 میلادی در دسترس و قابل استفاده است. با این حال هنوز اطلاعات کاملی درباره خواص و ویژگی های آن در دسترس نیست. با این حال نکته ای که درباره آن اطمینان وجود دارد، این است که این نوع عایق از بهترین انتخاب ها برای لوله و تجهیزات مکانیکی به حساب می آید.

برای ساخت عایق فوم مشکی سلول بسته از لاستیک مصنوعی استفاده می شود. بخش بیرونی این عایق از یک پوسته تشکیل شده است که نقش محافظت کنندگی دارد. انعطاف پذیری عایق الاستومری آن را کمتر مستعد شکستگی یا ترک خوردگی قرار می دهد.

در صورتی که رطوبت به عایق فوم نفوذ کند، سیستم و تجهیزات ارزشمند شما آسیب می بینند. در صورتی که طراحی، انتخاب و نصب عایق فوم سلول بسته به درستی انجام شود، این مشکلات هم پیش نخواهد آمد.

عایق فوم مشکی سلول بسته بر خلاف عایق فوم باز، به مرور زمان خاصیت خود را از دست نمی دهد و به عنوان منبع غذایی برای رشد کپک عمل نمی کند. یکی از مهم ترین فاکتور ها در زمان خرید عایق الاستومری، ضخامت آن است. عواملی مثل دمای گاز یا سیال، نوع لوله، اندازه لوله، دمای محیط و رطوبت نسبی برای انتخاب ضخامت عایق موثر است.


مزایای عایق فوم مشکی سلول بسته

یکی از نام هایی که عایق فوم سلول بسته به آن شهرت دارد، عایق سیستم تهویه است. معمولا ساختمان هایی که سیستم گرمایشی و سرمایشی دارند، به سیستم مجرای هوا متکی اند. این سیستم مجزای هوا جریان هوای داخل ساختمان را تامین می کند.

عایق بندی برای هر نوع ساختمانی الزامی است. با عایق بندی می توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید. با استفاده از عایق می توانید اوج راندمان انرژی را حفظ کنید و میزان کربن را کاهش دهید.

پیمانکار دستگاه تهویه مطبوع می تواند در این زمینه برای عایق بندی به شما مشاوره دهد. انتخاب عایق فوم مشکی سلول بسته و نصب آن اهمیت زیادی دارد و باید آن را با دقت و کمک افراد متخصص انجام دهید. برای اینکه با مزایای استفاده از عایق آشنا شوید، در ادامه به موارد مهم اشاره خواهیم کرد.

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید