سانا عایق سانا عایق سانا عایق
Menu
مشاور آنلاین

عایق فوم الاستومری مشهد

Scroll Down

عایق فوم الاستومری مشهدکاربرد عایق فوم الاستومری مشهد

برای کسانی که با مبحث عایق‌ کاری ساختمان سروکار دارند، فوم عایق الاستومری نامی آشناست. در سال‌ های اخیر و با پیشرفت صنایع و افزایش ساخت‌ و ساز ها در بخش‌ های مختلف، نیاز به کاربرد این ملزومات نیز افزایش یافته است.

از طرفی قیمت و کیفیت مناسب نمونه‌ های داخلی که با استفاده از متریال مرغوب و دانش فنی روز دنیا ساخته می‌شوند نیز به‌ خوبی توانسته رضایت کاربران را جلب نماید.

این همه باعث استقبال خوبی از این نوع عایق‌ها شده و بازار خرید عایق فوم الاستومری مشهد را تا حد زیادی گرم کرده است.

استفاده آسان و نصب فوری و بی‌دردسر این عایق‌ ها در مقایسه با نمونه‌ های کلاسیک نظیر پشم شیشه و پشم سنگ نیز از دیگر مواردی است که کاربران را به استفاده بیشتر از آنها تشویق نموده است.

در کنار این موارد، مزیت‌های فراوان عایق‌های الاستومر نیز حتی کاربران نمونه‌های کلاسیک را تشویق نموده تا به جایگزینی این مدل‌ها روی آورده و با توجه به امکان تعویض این نمونه‌ها با عایق جدید نسبت به این کار اقدام نمایند.

در این بخش از مطلب به معرفی عایق فوم الاستومری مشهد پرداخته و شما را با ویژگی‌های کاربردی آن آشنا می‌کنیم.

با ما همراه بمانید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره عایق سرمایش گرمایش هستید به این صفحه مراجعه کنید.


از عایق فوم الاستومری چه می‌دانیم؟

عایق‌ ها طی دهه‌ ها استفاده همواره نقش مهم و موثری در بهینه‌ سازی ساختمان و تاسیسات داشته‌اند .کاربرد این ملزومات که با ترکیبات گوناگون تهیه و عرضه می‌شوند راهی برای پیشگیری از تاثیر عوامل مخرب نظیر رطوبت، گرما و نیز نفوذ ذرات آلاینده به درون سازه‌ها و نیز تاسیسات مرتبط با آنها بوده است.

همین‌طور شیوه‌ای برای جلوگیری از اتلاف انرژی و صرفه‌جویی در مصرف آن که با پوشش کامل هر بخش مانع از ورود و خروج ناخواسته انرژی شده و مصرف آن را کنترل نموده‌اند.

اما میزان موفقیت کاربرد انواع عایق در هر یک از این موارد یکسان نیست و به‌خوبی می‌توان برتری نمونه‌های مدرن عایق را در پیشگیری از اتلاف انرژی و مصرف بهینه آن مشاهده نمود. به‌علاوه در سایر موارد و پوشش‌دهی سطوح برای ممانعت از نفوذ عوامل ناخواسته نیز، نمونه‌های امروزی و مدرن بی‌شک موفق‌تر عمل می‌کنند.

عایق فوم الاستومری مشهد از جمله تولیدات تکنولوژی روز دنیاست که توانسته به‌خوبی رضایت کاربران چنین محصولاتی را تامین نماید. وجود ویژگی‌های مفید و مثبت در کنار کاربری آسان و قیمت مناسب در مجموع این محصولات را به انتخاب اول پیمانکاران، مهندسین و مجریان پروژه‌های عایقکاری در سال‌های اخیر تبدیل موده است.

در این بخش از متن توجه شما را به ویژگی‌های کاربردی عایق فوم الاستومری مشهد جلب می‌کنیم.

با ما همراه بمانید.


ویژگی‌ های عایق فوم الاستومری

عایق‌های الاستومری با قابلیت‌های بالای پوشش و محافظت از ساختمان و تاسیسات در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. از میان نمونه‌های مختلف این تولیدات، عایق فوم الاستومری مشهد از جمله محصولات کاربردی است که با مزایای زیر به مشتریان عرضه می‌گردد:


مقاومت بالا در برابر دما و تغییرات آن:

تنش‌های دمایی از مهم‌ترین عولامل مخرب عایق‌های نسل قدیم به شمار می‌آمدند. فاکتوری که مدت استفاده از این ملزومات را کوتاه کرده و آثار مخرب و بازگشت‌ناپذیری بر آنها باقی می‌گذاشت. گذشت فصول، تغییرات آب و هوایی و نیز قرار گرفتن در مقابل تغییرات شدید دما به‌راحتی این محصولات را تحت‌تاثیر قرار داده و تخریب می‌نمود.

خوشبختانه در نسل جدید عایق‌ها موسوم به الاستومری با تغییرات اعمال شده قابلیت بالای تحمل تغییرات دما نیر برای این محصولات در نظر گرفته شده است.


قابلیت استفاده در هر دو سیستم گرمایشی و سرمایشی:

عایق فوم الاستومری مشهد طوری طراحی و ساخته شده که قادر باشد هر دو مورد سرمایش و گرمایش و سیستم‌های وابسته به آن را پوشش دهد. به‌این‌ترتیب می‌توان از این نوع عایق‌ در هر یک از این تجهیزات یا در نمونه‌های سرمایشی و گرمایشی مشترک نیز استفاده نمود.


عایق همزمان برای پیشگیری از نفوذ آب و رطوبت:

نفوذ آب از عوامل مخرب و منفی در اغلب عایق‌ های قدیمی بود که از طول عمر و کارآیی آنها به‌شدت می‌کاست. هم‌چنین با وجود رطوبت زمینه برای رشد انواع عوامل میکروبی فراهم می‌شد که عایق‌های کلاسیک را به محلی برای تجمع این عوامل تبدیل می‌کرد. در عایق‌های الاستومری این مشکلات حل و زمینه نفوذ رطوبت به درون بخش عایق‌کاری شده به‌کلی از میان برداشته شده است.


خواص عایق صوتی یا آکوستیک:

یکی دیگر از مزایای کاربرد عایق فوم الاستومری مشهد استفاده هم‌زمان از آنها به‌عنوان عایق صوتی نیز هست. این نمونه‌ها قادر به جذب فرکانس‌های بالا در محیط بوده و بسته به نوع و سطح استفاده محیط را در برابر نفوذ صداهای مزاحم و ناخواسته مصون و ایزوله می‌کنند.


بدون آسیب برای محیط زیست:

تجزیه عایق‌های کلاسیک به ویژه در نمونه‌هایی که در محیط طبیعی به‌راحتی جذب بازیافت نمی‌شوند به ایجاد آلودگی‌های ماندگار و مشکلات زیست‌محیطی منجر می‌شد. با ظهور نسل جدید عایق‌های الاستومریک که از مواد سازگار با محیط زیست تهیه می‌شوند، این مشکلات حل شده و کاربرد آنها بدون بروز آسیب‌ به محیط طبیعی صورت می‌گیرد.


بی‌ضرر برای سلامتی انسان:

در نمونه‌های عایق‌های قدیمی مانند پشم شیشه به‌دلیل کاربرد الیاف شیشه، مضرات زیادی برای سلامتی انسان وجود داشت که از خارش‌های پوستی تا مشکلات تنفسی را شامل می‌شد. حتی در مواردی تنفس دائمی ذرات معلق در هوا توسط نصابان و کاربران که از این ذرات به بروز مواردی از سرطان ریه منجر شده است. این در حالی است که نسل جدید عایق‌های الاستومری عاری از هرگونه مواد مضر برای سلامتی انسان تولید می‌شوند. از نصب تا کاربرد عایق فوم الاستومری در مشهد هیچگونه مضرات بدنی برای افراد ندارد.


ضد حشره و آفات مشابه:

به‌دلیل ساختار خاص عایق فوم الاستومری مشهد این محصولات از نفوذ حشرات و آفات مختلف در امان بوده و هیچ‌گونه چالشی در این مورد وجود نخواهد داشت.


نصب آسان، سریع و بی‌دردرسر:

عایق‌های جدید وزن مناسبی داشته و از سرعت بالای نصب و سهولت در آن برخوردارند. هم‌چنین به‌دلیل وجود نمونه‌های متنوع از این محصولات، امکان کاربرد آنها در حالات و موقعیت‌های مختلف وجود دارد. این ویژگی‌ها کاربرد انواع عایق فوم الاستومری مشهد را به گزینه‌ای آسان و مطمئن برای کاربران تبدیل نموده است.


قابلیت تعویض و جایگزینی با عایق‌های قدیمی:

یکی از مزایای بزرگ عایق‌های جدید الاستومری، قابلیت تعویض آنها با نمونه‌های قدیمی است. این مورد شرایط را برای دارندگان بناها و تاسیسات قدیمی نیز فراهم می‌کند تا با صرف هزینه و زمان کم این تغییرات صورت گیرد.


ممانعت از نفوذ گرد و غبار و ذرات آلاینده:

یکی دیگر از مواردی که این عایق‌ها در آن موثرند پیشگیری از ورود آلاینده‌هایی در شکل ریزگرد و غبار است. به این ترتیب فضای تاسیسات از هجوم غبار و آلاینده‌ها مصون می‌شود.


و در پایان...

مزایای مختلف خرید عایق فوم الاستومری در کنار قیمت عایق فوم الاستومری مشهد و گارانتی‌های مربوطه، این محصولات را در سال‌های اخیر به نمونه‌هایی پرطرفدار با بازخورد مثبت از سوی مشتریان تبدیل نموده است. کاربردهای وسیع این نوع عایق نیز با افزایش ساخت‌وسازهای مسکونی و صنعتی نیز به افزایش چرخه عرضه و تقاضا در آنها منجر شده که تعدیل قیمت‌ها را به‌دنبال دارد.

شما نیز می‌توانید با توجه به نوع نیاز خود به این تولیدات، موارد الزامی خود را از میان انواع عایق فوم الاستومری مشهد تهیه نموده و و به‌راحتی و در کمترین زمان نصب و استفاده نمایید.

ما در مقاله های قبلی درباره عایق الاستومری NBR توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید