سانا عایق سانا عایق سانا عایق
Menu
مشاور آنلاین

عایق فوم الاستومری شیراز

Scroll Down

عایق فوم الاستومری شیرازکیفیت و دوام عایق فوم الاستومری شیراز

عایقکاری بخش مهمی از تکمیل هر سازه مطمئن و پایدار به‌شمار می‌آید. همین‌طور یکی از ملزومات مهم در نگهداری لوله و تاسیسات که بدون آن نمی‌توان در مورد ماندگاری و طول عمر این تجهیزات اطمینان زیادی داشت.

اما آنچه این روزها استفاده از عایق‌کاری با مصنوعات الاستومری را بیش از هر مورد دیگری بر روی زبان‌ها انداخته، نقش مهم آن در صرفه‌جویی مصرف و جلوگیری از اتلاف انرژی است.

انواع عایق فوم الاستومری شیراز نمونه‌ای از این محصولات هستند که نقش مهم آن در این موضوع مورد توجه سازندگان قرار گرفته است.

در ادامه مطلب به معرفی این محصولات و ویژگی‌های آنها می‌پردازیم.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره عایق فوم الاستومری اصفهان هستید به این صفحه مراجعه کنید.


آشنایی با عایق فوم الاستومری

عایق‌ها از دیرباز بخش مهمی از صنایع گوناگون را شامل شده و نقش زیادی در نگهداری از تاسیسات و بناها داشته‌اند. لایه‌هایی محافظ که با پوشش ابنیه و تاسیسات، مانع از نفوذ عوامل فرساینده نظیر رطوبت، تابش مستقیم آفتاب، سرما و گرما و دیگر عوامل طبیعی و فیزیکی به آنها می‌شوند.

بخش دیگری از وظایف عایق‌ها نیز به محافظت از انرژی و دما در ساختمان مربوط می‌شود. تا جایی که عایق‌کاری و محافظت از ورود و خروج دما به ساختمان امروزه در محاسبه هزینه‌های مصرف انرژی از فاکتورهای مهم و کلیدی به‌شمار می‌آید.

عایق فوم الاستومری شیراز از محصولات شناخته شده در این زمینه است. نوعی عایق مهندسی شده که با ساختار قوی و بادوامی که دارد توانسته نقش خوبی در این مورد ایفا نماید.

این نوع فوم دارای کاربردهای وسیعی در بخش‌های مختلف بوده و خود دارای انواع گوناگونی است که به اقتضای شکل، نوع و موقعیت ساختمان و تاسیسات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این نوع عایق به‌دلیل ساختار شیمیایی خاص از خوردگی و هجوم آفات، جوندگان موذی و حشرات مصون بوده و در شرایط گوناگون حتی تاسیسات بیابانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در ادامه به معرفی ویژگی‌های این محصولات می‌پردازیم.

مجموعه سانا عایق مفتخر است تمامی خدمات مربوط به عایق فوم کند سوز را در اختیار شما قرار دهد.


عایق فوم الاستومری در شیراز و ویژگی‌های کاربردی

عایق الاستومری یا الاستومریک امروزه به‌عنوان مناسب‌ترین و کارآمدترین نوع عایق برای پوشش لوله به‌شمار می‌آید. کاربردهای وسیع این محصولات که دارای نمونه‌های ساخت داخل و نیز وارداتی هستند، به‌دلایل گوناگون گسترش زیادی یافته است. دلایلی که با سطح کیفی ساخت و ویژگی‌های این محصول ارتباط مستقیم داشته و مزایای فراوان آن را نیز شامل می‌شود.

در این بخش برخی از این مزایا را با هم مرور می‌کنیم:


مزیت‌های بهداشتی بالا:

یکی از مشکلات نمونه‌های کلاسیک عایق، موضوع حساس بهداشت و عدم رعایت آن در بخش‌های عایقکاری شده بود. این عایق‌ها چه در مورد لوله‌ها و تاسیسات و چه در سقف و سوله، اغلب پس از مدتی و به‌دلیل تجمع غبار و آلاینده‌های موجود در هوا دچار مشکلات جدی از نظر بهداشتی می‌شدند. موردی که در عایق فوم الاستومری شیراز به‌دلیل ساختار شیمیایی و متریال خاص به‌کار رفته با آن روبرو نیستیم.


جلوگیری از نفوذ و رشد انواع قارچ، باکتری و کپک در محیط:

عایق فوم الاستومری به‌دلیل جنس خاص از رطوبت و مشکلات حاشیه‌ای آن مانند رشد قارچ و باکتری مصون است. به همین دلیل نیز در فضای عایق شده توسط این ملزومات از بوی بد و تغییر رنگ ناشی از این موارد نیز خبری نیست و تاسیسات کاملا تمیز باقی می‌مانند.


مصون از حمله عوامل و آفات طبیعی:

حشرات و جوندگان به‌ویژه در فضای باز همواره به عایق‌های قدیمی حمله‌ور شده و آنها را دچار آسیب و خوردگی می‌کردند. این روزها و با کاربرد نمونه‌های عایق فوم الاستومری این مشکل حل شده است. این مورد نیز به‌دلیل وجود ساختار شیمیایی خاص در این محصولات بوده و بخشی از مزیت‌های مفید آنها به‌شمار می‌آید.


دارای طول عمر بالا و به تبع آن صرفه اقتصادی:

کلیه تولیدات عایق فوم الاستومری در شیراز از محصولات بادوام و ماندگاری هستند که به‌آسانی از بین نمی‌روند. این مورد برای کاربران هم راحتی و آسایش را به‌همراه می‌آورد و هم از نظر اقتصادی به‌صرفه است.


دوستدار محیط زیست:

کاربرد متریال بی‌ضرر برای محیط زیست یکی از ویژگی‌های مهم در این نوع عایق است که آن را به موردی محبوب و پرطرفدار بین کارشناسان تبدیل کرده است. این مزیت امروزه و با توجه به مشکلات زیست محیطی با اقبال خوبی از طرف کاربران روبرو شده است.


وزن مناسب:

عایق فوم الاستومری شیراز از وزن مناسبی برخوردار است که کاربرد آن را راحت نموده و نصب سریع و آسان را برای این محصول به ارمغان آورده است.

مقاوم در برابر برف و باران:

همه انواع عایق الاستومری در برابر بارش نزولات جوی مقاوم و پایدار هستند و آسیب نمی‌بینند. این در حالی است که نمونه‌های قدیمی اغلب جاذب آب بوده و در چنین شرایطی از کاربرد مفید آنها کاسته می‌شد.


مقاوم در برابر اشعه آفتاب:

تابش اشعه آفتاب و به‌ویژه تاثیر بخش ماوراء بنفش آن از جمله مشکلاتی بود که در نمونه‌های کلاسیک عایق وجود داشت و به کاهش راندمان کاری و طول عمر مفید این محصولات منجر می‌شد.

امروزه و با به بازار آمدن عایق فوم الاستومری شیراز این مشکل به‌کلی حل شده است. مقاومت بالا و قابل توجه این عایق‌های مدرن و مهندسی شده در برابر اشعه UV یکی از مزایای بزرگ و کاربردی آنها به‌شمار می‌آید.


آیا می‌توان عایق الاستومری را با عایق قبلی عوض کرد؟

انواع عایق فوم الاستومری شیراز جایگزین مناسبی برای نمونه‌های سنتی عایق به‌شمار می‌آیند و آنها را می‌توان به‌راحتی جایگزین عایق‌های قدیمی نموده و فضای عایق‌کاری را به‌طرز مشهودی تغییر داد. این کار هزینه یا مشکلاتی در پی ندارد و تغییر در کمترین زمان و با یک جایگزینی ساده و راحت صورت می‌گیرد.

به این ترتیب حتی دارندگان تاسیسات قدیمی یا بناها و سوله‌هایی با عایقکاری سنتی نیز می‌توانند با تهیه نمونه‌های مناسب از این نوع عایق‌های مدرن و امروزی و با کمک و راهنمایی کارشناسان مربوطه نسبت به تعویض و جایگزینی این نوع عایق با نمونه‌های قدیمی اقدام کنند.


عایق فوم الاستومری شیراز در چه مکان‌ هایی کاربرد دارد؟

عایق فوم الاستومری در بخش‌های زیادی از صنایع و ساختمان‌ها قابل استفاده است. صنایع بزرگ از جمله دیگر مصرف‌کنندگان این نوع عایق به‌شمار می‌آیند. با بروز گرمایش در زمین و افزایش گازهای گلخانه‌ای، توصیه به مصرف کمتر انرژی و صرفه‌جویی در آن نیز افزایش یافته است. همین‌طور از منازل مسکونی، مجموعه‌ها و شرکت‌ها درخواست شده تا از اتلاف انرژی به هر شکل جلوگیری کنند.

کاربرد انواع عایق به‌ویژه عایق فوم الاستومری شیراز راه حلی معقولانه برای این کار است. اتصالات و لوله‌ها، مخازن نگهداری مواد استراتژیک و لوله‌کشی مجتمع‌های مسکونی در بخش‌های سرمایش و گرمایش و نیز موتورخانه از جمله مواردی هستند که با بیشترین میزان تقاضای صرفه‌جویی در انرژی و مراقبت برای کاهش اتلاف آن روبرو هستند.

صنایع پتروشیمی، نفت و گاز از دیگر مواردی هستند که با کاربرد وسیع عایق‌های الاستومری روبرو بوده و از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند

در ادامه مطلب توجه شما را به نکات مهم در کاربرد عایق‌های الاستومری جلب می‌کنیم.


نکات مهم در کاربرد عایق فوم الاستومری شیراز

ملزومات مورد استفاده در بخش عایق‌کاری طی سال‌ها دچار تغییرات زیادی شده و به‌شکل اساسی ارتقاء یافته است. در همین اثنا شیوه‌های نصب و بهره‌مندی از آنها نیز دستخوش تغییراتی شده و نکات فنی بسیاری برای نصب آسان و استفاده بهینه از آنها ابداع شده است.

یکی از این موارد مهم، توجه به میزان ضخامت عایق الاستومری و عدم تغییر آن ضمن نصب است. در غیر این‌صورت کارآمدی محصول کاهش یافته و از تاثیرات مطلوب کاربرد آن به‌طرز چشمگیری کاسته می‌شود.

پرهیز از اشتباهات رایج نظیر خیس کردن عایق هنگام نصب نیز از دیگر نکاتی است که باید در نظر داشت. حتی در مواردی مانند استفاده از عایق پافلکس موضوع درست برعکس بوده و خشک بودن عایق هنگام نصب کارایی آن را دو چندان می‌کند.

پوشش کامل همه بخش‌ها هنگام نصب نیز از دیگر موارد مهمی است که باید هنگام نصب عایق فوم الاستومری شیراز در نظر گرفته شود. هم‌چنین برای گرفتن درزها باید از درزگیرهای مخصوص همین نوع عایق استفاده شود.


قیمت عایق فوم الاستومری شیراز

اکنون که با مزایا و کاربردهای این محصول عایق آشنا شدیم، بد نیست بدانیم که قیمت عایق فوم الاستومری شیراز نیز نسبت به فواید کاربردی و مزایای آن گزینه بسیار مناسبی به‌شمار می‌آید.

تاثیر مثبت کاربرد عایق فوم الاستومری شیراز در افزایش طول عمر تاسیسات و ساختمان و نیز مقرون‌به‌صرفه بودن آن به‌دلیل صرفه‌جویی در انرژی که بابت نصب آن حاصل می‌شود باعث شده کاربران بیشتری همه‌روزه این نوع عایق را به لیست خرید ملزومات ساختمانی و صنعتی خود اضافه ‌کنند.

شما نیز می‌توانید این محصولات را با قیمت مناسب تهیه و از نصب آسان و مزایای کاربردی آن بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره عایق فوم لوله مسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید