سانا عایق سانا عایق سانا عایق
Menu
مشاور آنلاین

عایق فوم الاستومری اصفهان

Scroll Down

عایق فوم الاستومری اصفهانخرید عایق فوم الاستومری اصفهان

اصفهان کلانشهری صنعتی است که با داشتن کارخانجات بزرگ و صنایع ذوب فلزات تعامل زیادی با صنایع جانبی و ملزومات مورد نیاز در این زمینه دارد. هم‌چنین در این شهر صنعتگران و شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی به کار تولید و ارائه انواع عایق مورد استفاده در صنعت ساختمان و صنعت مشغولند.

برای کسانی که قصد خرید نمونه‌ای از عایق فوم الاستومری در اصفهان را دارند، بررسی همه‌جانبه این محصولات می‌تواند بسیار مفید و ارزشمند باشد.

عوامل گوناگونی در این مورد نقش ایفا می‌کنند که از برند سازنده و استانداردهای به‌کار رفته در تولید این محصولات تا قیمت عایق فوم الاستومری اصفهان را می‌توان از میان آنها نام برد.

علاوه بر این موارد، نقش مهم الزامات کاربردی را در انتخاب نهایی و خرید عایق فوم الاستومری اصفهان نباید نادیده گرفت.

در ادامه این نوشتار به معرفی ویژگی‌هایی می‌پردازیم که عایق الاستومری را به محصولی همه‌پسند و پرطرفدار در حوزه عایق‌کاری تبدیل نموده است.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره عایق سرمایش گرمایش هستید به این صفحه مراجعه کنید.


عایق فوم الاستومری چیست؟

بعید است دستی در کار حوزه‌هایی مانند ساخت‌وساز و صنایع گوناگون داشته یا در ‌یکی از آنها مشغول فعالیت باشید و نام عایق‌های الاستومری به‌ گوش شما نخورده باشد.

این نمونه ملزومات که از نسل جدید عایق‌های حرارتی، برودتی و صوتی به‌شمار می‌آیند، دارای انواع گوناگون بوده و کاربردهای مفید و گسترده‌ای در صنعت ساختمان و دیگر صنایع دارند. همان‌طور که از نام آنها برمی‌آید، کاربرد آنها در زمینه عایقکاری و پوشش تجهیزات در مقابل عوامل خارجی ناخواسته است.

علاوه بر این، عملکرد قوی این تولیدات در کنترل انرژی، کاهش مصرف آن و نیز جلوگیری از اتلاف و هدررفت انرژی مصرفی در ساختمان زبانزد است. سیستم به‌کارگیری این نوع عایق‌ها و سرعت و سهولت استفاده از آنها باعث اقبال بالای کاربران به این محصولات شده است. تا جایی که امروزه انواع عایق فوم الاستومری اصفهان از پرکاربردترین نمونه‌های داخلی این تولیدات به‌شمار می‌آید.

اما کدام ویژگی‌ها باعث این درجه از محبوبیت شده و کاربران را به خرید این محصولات متمایل نموده است؟

در ادامه نوشتار به این موضوع می‌پردازیم.


7 دلیل موجه برای خرید عایق فوم الاستومری اصفهان

دنیای ما دنیای ارتباطات و سرعت است. آن هم سرعت‌های نجومی که فرصت چندانی برای مانور محصولات قدیمی باقی نگذاشته و مرتبا تولیدات و فناوری‌های جدید را به نمایش می‌گذارد.

عایق فوم الاستومری اصفهان یکی از این تازه‌هاست که در سال‌های اخیر صنعت عایق‌کاری را دستخوش تغییرات زیادی کرده است. این محصول به‌دلایل مختلف توانسته بازار این کالا را به سوی خود متمایل و بازخوردهای مثبتی را از طرف مشتریان به‌دنبال داشته است.

با هم برخی از مزایای این محصول را مرور می‌کنیم:


این نوع عایق نسوز است:

شاید در اولین نظر و هنگامی که از عایق حرارتی الاستومری سخن می‌گوییم، کمتر به‌فکر خواص ضداشتعال آن و مزیت‌های این مورد باشیم. اما هنگامی که صحبت از کاربرد آن در تاسیسات سنگین به‌ویژه در شرایط گرمایشی بالا، شعله مستقیم و نیز مناطقی با آب و هوای حاره‌ای و بسیار گرم در میان باشد، نیاز به محصولی با این خواص را بیشتر احساس خواهیم کرد.

این مزیت به عایق فوم الاستومری اصفهان فرصت داده تا در مناطق گرم جنوب و صنایع گاز و نفت و نیز پتروشیمی نیز با اطمینان مورد استفاده قرار گیرد.


عایق الاستومری میزان انتقال حرارت اندکی دارد:

این خاصیت به‌صرفه‌جویی بالای مصرف انرژی در بخش سیستم‌های گرمایشی منجر شده است. مزیتی که به‌ویژه در بخش ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری بسیار مورد توجه قرار گرفته است.


مقاوم در برابر اشعه UV:

تاثیر مخرب اشعه ماوراء بنفش خورشید بر بسیاری از متریال ساخت ملزومات مورد استفاده در بخش عایق‌کاری به‌روش سنتی یکی از مشکلات رایج در این شاخه از صنعت به‌شمار می‌آید. این در حالی است که استفاده از عایق فوم الاستومری اصفهان معاف از این مشکلات بوده و این اشعه بر آن اثری ندارد.


تنوع در رنگ:

عایق‌های الاستومر در نمونه‌های رنگی تولید و عرضه می‌شود که امکان کاربرد دکوراتیو آن را نیز فراهم آورده است.


طول عمر و ماندگاری بالا:

این محصولات به‌دلیل ساختار شیمیایی مهندسی شده از دوام بالایی برخوردارند. ویژگی مفیدی که کاربرد آنها را در مراکز حساس و نیازمند به متریال با عمر بالا مفید و ممکن نموده است. همین موضوع همزمان صرفه اقتصادی بالایی را نیز برای کاربران به‌همراه دارد.


قابلیت استفاده چندمنظوره:

عایق‌های الاستومری علاوه بر خواصی که در کنترل سرمایش و گرمایش دارند، محیط را در برابر صدا نیز ایزوله کرده و نقش آکوستیک را هم ایفا می‌کنند. عایق بودن عایق فوم الاستومری اصفهان در برابر صدا آن را برای استفاده در مراکز و بناهایی که به این ویژگی نیاز دارند بسیار مفید عمل کرده و کاربران را از مزیت‌های این ویژگی نیز بهره‌مند می‌سازد. نمونه‌ای از این بناها را می‌توان در سالن‌های کنفرانس و سخنرانی، کلاس‌های درس و آموزشگاه‌های موسیقی و نیز در مراکز ضبط و پخش موزیک مشاهده نمود.


مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت:

این خاصیت به‌ویژه برای مناطق مرطوب مزیت بزرگی است که کاربرد این تولیدات را به آسانی میسر نموده است. استفاده از الاستومرها در تاسیساتی که مرتبا با آب و رطوبت سروکار دارند، از این نظر بسیار مفید است. نمونه‌های قدیمی عایق اغلب از این مزیت بهره‌مند نبودند و نقصان این موضوع در آنها محدودیت‌های کاربردی زیادی پدید می‌آورد.

مجموعه سانا عایق مفتخر است تمامی خدمات مربوط به عایق فوم الاستومری شیراز را در اختیار شما قرار دهد.


عایق فوم الاستومری اصفهان یک محصول و چندین کاربرد همزمان

برای کسانی که مایلند ساختمان یا تاسیساتی را همزمان در مقابل چندین عامل مختلف محافظت و عایق نمایند، کمتر موردی مانند انواع عایق فوم الاستومری مفید واقع می‌شود.

خواص این تولیدات طوری محاسبه و برنامه‌ریزی شده تا به طور همزمان در برابر سرمایش و گرمایش مصون باشند. این مصونیت برای دماهای بسیار بالا و بسیار پایین کارآمد و مفید است. به‌علاوه این عایق‌های نوین تاسیساتی را که در محیطی با چنین دماهایی قرار دارند نیز در برابر نفوذ گرما و سرما و تنش‌های حرارتی محافظت می‌کنند.

مورد بعدی که الاستومرها در برابر آن حالت محافظتی و ایزوله دارند رطوبت است. رطوبت موجود در هوا با نفوذ به لوله‌ها و تاسیسات کاربردی، دیوارها و دیگر اجزای ساختمان می‌تواند تاثیر زیادی در فرسودگی آنها داشته و از طول عمر این تجهیزات بکاهد. موردی که در نمونه‌های قدیمی عایق بسیار دیده می‌شد و نتیجه آن نیز اکسیده‌ و پوسیده شدن ناخواسته این تجهیزات و لوازم بود.

خوشبختانه با ابداع و تولید انواع عایق فوم الاستومری این مشکل حل و رفع شد.

از دیگر خواص عایق‌های این نسل، برقراری سکوت در بناها و فراهم آوردن زمینه محیط آکوستیک در فضاهاست. هم‌چنین این نوع عایق برای محافظت سقف، کف سازه، دیوارها و بخش‌های مختلف ساختمان در برابر ورود و عبور اصوات ناخواسته بسیار مفید است.

به‌این ترتیب و با مواردی که بیان شد می‌توان از نمونه‌های متنوع عایق فوم الاستومری اصفهان برای موارد نامبرده استفاده نمود. به‌عبارتی با نصب این نوع عایق همزمان از همه این موارد برخوردار می‌شوید.


سخن آخر...

انتخاب ملزومات کاربردی و تجهیزات ساختمانی هرگز انتخاب آسانی نبوده است. از یک‌سو تنوع الزامات مصرفی و از سوی دیگر گوناگونی محصولات موجود و مورد استفاده در محیط اطراف ما کار انتخاب را تا حدود زیادی دشوار می‌کند.

در مورد انتخاب و خرید انواع عایق نیز، همواره موضوع شناخت این تولیدات و کاربردهای آنها و نیز الزامات کاربردی از سوی دیگر اهمیت داشته است.

با استفاده از گزینه انتخاب عایق فوم الاستومری اصفهان می‌توان این مسیر را کوتاه نموده و با اطمینان گام برداشت.

وجود خواص و مزیت‌های فراوان کاربردی و سهولت در تهیه این محصول باکیفیت داخلی، کار انتخاب را با سهولت و اطمینان بالایی همراه نموده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت این محصولات می‌توانید با سایت‌های عرضه کننده این تولیدات در تماس باشید. هم‌چنین کارشناس فروش در هر سایت معتبر یا فروشگاه آنلاین فروش عایق فوم الاستومری در اصفهان آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه این محصولات و نیز استعلام قیمت عایق فوم الاستومری اصفهان است.

پیشنهاد آخر ما برای کاربران بررسی کلیه نمونه‌های موجود عایق الاستومری و انتخابی مناسب از بین آنهاست.

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید