سانا عایق سانا عایق سانا عایق
Menu
مشاور آنلاین

خدمات

خدمات

گروه صنعتی سانا عایق بی‌وقفه می‌کوشد طیف گسترده‌ای از خدمات را در راستای برطرف نمودن نیازهای مشتریان ارائه دهد. این شرکت با سال‌ها سابقة فعالیت موفق و مؤثر و دارابودن دانش و تکنولوژی روز دنیا، همواره در کنار مشتریان است و آمادة ارائه هرگونه خدمات فنی و مهندسی در زمینه‌های گوناگون تأسیسات و ساختمان می‌باشد؛ از جمله: محاسبات مربوط به ضخامت عایق‌های حرارتی، انتخاب نوع عایق‌های صوتی، طراحی و محاسبات مربوط به کانال‌های تهویه گالوانیزه، کانال‌های خرطومی و...

@title

خدمات

فنی و مهندسی

عایق حرارتی :

متخصصان این مجموعه، با در نظر گرفتن کاربری پروژه، شرایط اقلیمی و ویژگی‌های سیستم تأسیسات، اطلاعات جامعی در زمینة انتخاب نوع عایق‌ها، ضخامت بهینه و انواع روکش‌ها برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. محاسبات مربوط به عایق‌های حرارتی با یکی از جدیدترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای این حوزه یعنی نرم‌افزار ISOCALC صورت می‌گیرد که توسط شرکت ایتالیایی K-FLEX توسعه یافته و میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان دارد.

کانال‌های تهویه :

کانال‌های گالوانیزه چهارگوش و کانال‌های خرطومی با کاربرد وسیع در سیستم‌های تهویه نیازمند طراحی و ساخت دقیق و بی‌نقص است. گروه صنعتی سانا عایق در زمینه‌های مشاوره، طراحی، ساخت و نصب این کانال‌ها به مشتریان خدمت رسانی می‌کند. علاوه بر این خدماتی نظیر متره، شبیه‌سازی پروژه در نرم‌افزار REVIT و ارائه کاتینگ شیت نیز قابل ارائه می باشد که در راستای مصرف بهینه ورق گالوانیزه و به حداقل رساندن هدررفت ورق صورت می‌گیرد.

عایق‌های صوتی :

اهمیت آسایش صوتی در عصر پرهیاهوی مدرن بر کسی پوشیده نیست. در این حوزه، مجموعه سانا عایق با بازدید از پروژه‌ها و بررسی رفتار سازه، برای مشاوره در انتخاب انواع محصولات آکوستیک و شرایط تعبیه و نصب آماده خدمت به مشتریان است.

@title

خدمات

آموزش

گروه صنعتی سانا عایق در راستای ارتقای دانش و فرهنگ صرفه‌جویی در مصرف انرژی، سمینارها و وبینارهای متعددی را با همکاری دیگر سازمان‌های فعال در این حوزه برگزار می‌نماید. برای اطلاعات بیشتر درمورد زمان برگزاری این دوره‌ها به صفحه اینستاگرام این مجموعه به آدرس sanaig.ir مراجعه فرمایید.

@title
زبان مورد نظر را انتخاب نمایید
FA EN FA